KONTAKT

Partnerskap & Sponsring

Enicon är en del av koncernen Kryss Invest dit förslag på partnerskap och sponsring samlas. Du är hjärtligt välkommen att ta del av vår policy och ansöka om partnerskap via denna länk.

Partnerskap – Kryss Invest-koncernen

Kontor

Borås

Borås

Huvudkontor

Jössagatan 15-17
504 41 Borås
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Halmstad

Halmstad

Etablering

Svingelvägen 2
302 59 Halmstad
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Örebro

Örebro

Etablering

Drottninggatan 39
702 22 Örebro
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Uddevalla (NY)

Uddevalla (NY)

Etablering

Kvarnkullevägen 8
451 75 Uddevalla
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Visby (NY)

Visby (NY)

Etablering

Bingebygatan 5
621 41 Visby
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Presenteras senare

Presenteras senare

Nyetablering

Behovet av våra tjänster är rikstäckande. Vill du vara med och starta en ny etablering?

Avdelning

Ekonomi

Ekonomi

Kryss Invest
HR

HR

Kryss Invest
Kommunikation

Kommunikation

Kryss Invest
IT

IT

Kryss Invest

Ledning

Ulf Redig

Ulf Redig

VD

033-3236704
ulf.redig@enicon.se

Boråskontoret

Mattias Brådalen

Mattias Brådalen

Beredare

0730-68 10 31
mattias.bradalen@enicon.se

Lars-Inge Lundell

Lars-Inge Lundell

Beredare

033-323 62 06
lars-inge.lundell@enicon.se

Calin Bahrim

Calin Bahrim

Beredare

calin.bahrim@enicon.se

Per-Olof Eriksson

Per-Olof Eriksson

Beredare

033-323 6210
per-olof.eriksson@enicon.se

Micael Peterson

Micael Peterson

Beredare

+46(0)76 1355 126
micael.peterson@enicon.se

Yunis Aziz

Yunis Aziz

Beredare

033-323 62 24
yunis.aziz@enicon.se

Peter Axelsson

Peter Axelsson

Utbildning

033-323 62 11
peter.axelsson@enicon.se

Cecilia Hartig

Cecilia Hartig

Tillstånd

033-323 62 02
cecilia.hartig@enicon.se

Linnéa Runstedt

Linnéa Runstedt

Tillstånd

linnea.runstedt@enicon.se

   Du?

Du?

Halmstadkontoret

Markus Lundin

Markus Lundin

Regionsansvarig

033-323 62 07
markus.lundin@enicon.se

Malin Larsson

Malin Larsson

Avdelningsansvarig

033-323 6702
malin.larsson@enicon.se

Michael Elmblad

Michael Elmblad

Beredare

076-135 5121
michael.elmblad@enicon.se

Alexander Johansson

Alexander Johansson

Beredare

033-323 62 13
alexander.johansson@enicon.se

Hesham Elkhbai

Hesham Elkhbai

Projektledare

033-3236214
hesham.elkhbai@enicon.se

Peter Forsell

Peter Forsell

Beredare

033-323 62 08
peter.forsell@enicon.se

Emelia Lindh

Emelia Lindh

Beredare

033-323 62 22
emelia.lindh@enicon.se

   Du?

Du?

Uddevallakontoret

Anders Karlsson

Anders Karlsson

Avdelningsansvarig

033-323 62 21
anders.karlsson@enicon.se

Daniel Lind

Daniel Lind

Beredare

033-323 62 25
daniel.lind@enicon.se

   Du?

Du?

Visbykontoret

Jonas Sundgren

Jonas Sundgren

Avdelningsansvarig

033-323 62 23
jonas.sundgren@enicon.se

Andreas Lindström

Andreas Lindström

Beredare

andreas.lindstrom@enicon.se

Matthias Farinder

Matthias Farinder

Beredare

matthias.farinder@enicon.se

Magnus Lindgren

Magnus Lindgren

Beredare

magnus.lindgren@enicon.se

   Du?

Du?

Örebrokontoret

Magnus Bengtsson

Magnus Bengtsson

Regionsansvarig

033-323 62 01
magnus.bengtsson@enicon.se

Peter Strömberg

Peter Strömberg

Beredare

0730 681 041
peter.stromberg@enicon.se

Sanna Hagerud

Sanna Hagerud

Beredare

sanna.hagerud@enicon.se

Henrik Asp

Henrik Asp

Beredare

033-323 62 27
henrik.asp@enicon.se

   Du?

Du?

Lämna ett meddelenade

3 + 5 = ?