KONTAKT

Kontor

Borås

Borås

Huvudkontor

Jössagatan 15-17
504 41 Borås
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Halmstad

Halmstad

Etablering

Svingelvägen 2
302 59 Halmstad
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Örebro

Örebro

Etablering

Drottninggatan 39
702 22 Örebro
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Roma

Roma

Etablering

Björke Smidgårde 144
622 42 Romakloster
Tel: 033-323 62 00
Epost: info@enicon.se

Presenteras senare

Presenteras senare

Nyetablering

Behovet av våra tjänster är rikstäckande. Vill du vara med och starta en ny etablering?

Ledning

Ulf Redig

VD / Regionansvarig Gotland

0730-68 10 00
ulf.redig@enicon.se

Magnus Bengtsson

Magnus Bengtsson

Regionansvarig Svealand / IT

076-13 55 102
magnus.bengtsson@enicon.se

Malin Hartman

Malin Hartman

Regionansvarig Syd / Ansvarig Tillstånd / HR

076-13 55 130
malin.hartman@enicon.se

Calin Bahrim

Calin Bahrim

Regionansvarig Götaland

070-313 82 90
calin.bahrim@enicon.se

Håkan Bjurén

Håkan Bjurén

Ekonomi

hakan.bjuren@kryssinvest.se

Boråskontoret

Calin Bahrim

Calin Bahrim

Regionansvarig Götaland

070-313 82 90
calin.bahrim@enicon.se

Lars-Inge Lundell

Lars-Inge Lundell

Beredare

0730-68 10 07
lars-inge.lundell@enicon.se

Peter Axelsson

Peter Axelsson

Utbildning

0730-68 10 10
peter.axelsson@enicon.se

Cecilia Hartig

Cecilia Hartig

Tillstånd

0730-68 10 04
cecilia.hartig@enicon.se

   Du?

Du?

Halmstadkontoret

Markus Lundin

Markus Lundin

Regionsansvarig Götaland

076-13 55 107
markus.lundin@enicon.se

Malin Hartman

Malin Hartman

Avdelningsansvarig Tillstånd

076-13 55 130
malin.hartman@enicon.se

Michael Elmblad

Michael Elmblad

Beredare

076-13 55 121
michael.elmblad@enicon.se

Alexander Johansson

Alexander Johansson

Beredare

076-13 55 101
alexander.johansson@enicon.se

   Du?

Du?

Visbykontoret

Andreas Lindström

Andreas Lindström

Beredare

076-127 14 64
andreas.lindstrom@enicon.se

Matthias Farinder

Matthias Farinder

Beredare

073-075 97 52
matthias.farinder@enicon.se

   Du?

Du?

Örebrokontoret

Magnus Bengtsson

Magnus Bengtsson

Regionsansvarig Svealand

076-13 55 102
magnus.bengtsson@enicon.se

Peter Strömberg

Peter Strömberg

Beredare

0730-68 10 41
peter.stromberg@enicon.se

Henrik Asp

Henrik Asp

Beredare

0730-76 00 71
henrik.asp@enicon.se

   Du?

Du?

Lämna ett meddelenade

1 + 3 = ?